Kısa Tarihçemiz

Öztemur Şirketler Grubu, 1975’den bu yana Kuzey Kıbrıs’ta ticaretle meşgul olan bir ailenin ikinci kuşağının ticari bilgi, birikim ve sermayesinden oluşan, yarım asırdır Kıbrıs’ın kalkınmasına, ilerlemesine ve muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmasına katkı sağlamak hedefiyle durmaksızın çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden köklü bir şirkettir.

Babamız Ömer Öztemur, 1975’te Gazimağusa’da marangoz olarak iş hayatına başlamıştır. Güvenilir ve dürüst olması, kalite ve müşteri memnuniyetine özen göstermesi sayesinde günden güne işlerini büyütmüştür.

İş hayatına 1997 yılından sonra Öztemur Ticaret Ltd. olarak Yapı Market  alanında devam etmiş, ilk başlarda Hırdavat malzemeleri üzerine perakende hizmeti verirken, daha sonra genişleyen ürün yelpazesinin verdiği güç ile Toptan Pazarlama alanında da kendisini göstermeye başlamıştır. Bugün Profesyonel ekibimiz ile Gazimağusa’nın en eski Yapı Marketlerinden biri olarak hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 15 bin çeşit ürün çeşidi ile birçok markayı bünyemizde bulundurmaktayız.

Eviniz İçin Herşey...

Küresel Bakış ve Destek

Uzman Ekip

Güvenli çözümler

Müşteri Memnuniyeti

İnşaat Bizim İşimiz

Öztemur Şirketler Grubu; inşaat, gayrimenkul geliştirme ve satış, yatırım danışmanlığı, yapı market, ithalat gibi önemli ölçüde potansiyel barındıran ve gelecek vaat eden sektörleri faaliyet alanına eklemiş bulunmaktadır. Kıbrıs’ın Akdeniz ve Ortadoğu’daki önemli yatırım merkezlerinden biri haline gelmesi ile birlikte, günden güne gelişen İnşaat sektörüne 2014 yılından itibaren giren şirketimiz, birçok şirketle iş ortaklıkları yaptı. Yerli ve yabancı irili ufaklı birçok projede Müteahhitlik yapan şirketimizin, anahtar teslimi hizmetleri sunmakla birlikte; kalıp, demir, duvar ve sıva konularında da uzman ekipleri bulunmaktadır.

Yaşam Alanları Tasarlama

Küresel düşünmek, sürdürülebilirlik, değer üretmek, güvenilirlik, etik olmak, aile olmak değerleri yaptığımız her şeyin merkezinde yer almakta ve tutku ile birleşerek bize yol göstermektedir. Biz Öztemur olarak kendimizi insan ve çevre odaklı “Yaşam Alanları Tasarlama“ geliştiricileri olarak görüyoruz. Değerlerimiz, yaptığımız her işin merkezinde yer alıyor; küresel düşünmek, sürdürülebilirlik, değer üretmek, güvenilirlik, etik olmak, aile olmak…

Biz, içinde yaşadığımız topluma faydalı olmak ve geleceğe güzel eserler bırakmak için yaptığımız her işi tutkuyla ve cesaretle yapmaya çalışıyoruz; tıpkı babalarımız, dedelerimiz ve atalarımız gibi…


Referanslarımız