Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul yatırımı, dikkat ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Her yatırımcının ihtiyaçları farklıdır ve bu nedenle her projeyi benzersiz bir yaklaşımla ele almamız gerekir. Biz, Öztemur olarak, bu özgün yaklaşımı benimsiyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Müteahhitlik

Eğer siz de kaliteli, güvenilir ve profesyonel müteahhitlik hizmeti arayışındaysanız, Öztemur olarak yanınızdayız. İnşaat projelerinizi başarıya taşıyacak deneyimli ekibimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. İletişime geçin, projelerinizi Öztemur ile hayata geçirin.

Taşeronluk

Projelerinizin zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız, Öztemur Taşeronluk olarak yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz ve uzmanlığımızla, inşaat projelerinizi en yüksek standartlarda tamamlamak için buradayız. Müşterilerimizin projelerini, güvenilirlik, kalite ve uzmanlıkla yönetiyoruz.

Yapı Malzemeleri

1997 yılında başlayan Hırdavat malzemeleri üzerine perakende hizmetimize, genişleyen ürün yelpazesinin verdiği güç ile Toptan pazarlama alanında da birçok noktaya hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle, 3 ayrı depomuzla, yaklaşık 15 bin çeşit ürün yelpazesi ile bir çok yerli ve yabancı markayı müşterilerimize sunmaktayız.