Akdeniz’in en güzel şehirlerinden olan Girne, aynı zamanda Kuzey Kıbrıs’ın en turistik liman şehri olma özelliği taşıyor. Tarihi Bizans, Lüzinyan ve Venedik izlerini taşıyan Girne; restoranları, eğlence mekanları ve birbirinden güzel turistik tesisleriyle canlı bir yaşam sağlıyor.

Girne’nin en güzel bölgelerinden biri olan Esentepe, Turkuaz denizi ve yemyeşil doğasıyla eşsiz bir atmosfer yaratıyor. Öne çıkan bu detayları nedeniyle Avrupalı yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen bölge olma özelliği taşıyor ve bu durum Esentepe’nin değerini her geçen gün artırıyor.

El değmemiş doğası, pırıl pırıl koyları ve tertemiz havasıyla öne çıkan Esentepe Villaları, mavi ve yeşilin muhteşem uyumu içinde özenle tasarlanan ultra lüks detaylarıyla size olağanüstü bir yaşam tarzı sunuyor.

500 m² arsa alanı üzerinde inşa edilen modern villalar toplam 155 m² kapalı alan sağlıyor. Üstelik her villa kendisine ait 18 m² büyüklüğünde müstakil infinity havuz sağlamasının yanı sıra deniz manzaralı 65 m² genişliğinde üst terasa sahip.

Esentepe’nin saflığından aldığımız ilhamla tasarladığımız lüks ve modern villalar, şık ve sade tasarımlarıyla sizin yaşamınıza da ilham veriyor.

Daha Fazla Bilgi Alın